Jste kreativní, podnikavá žena? Zakládáte si živnost? Tvoříte nové webové stránky? Živíte se vlastní tvořivou prací?

Pak už jste nejspíš zjistila, že ke správné prezentaci potřebujete kvalitní fotografie.

PROMO FOCENÍ je o Vás, Vaší práci, Vašem vzkazu, který chcete předat ideálnímu klientovi.

Pojďme tento vzkaz společně vytvořit pomocí krásných PROMO fotografií!

PROMO FOCENÍ

  • Podnikáte? Tvoříte? Budujete svoji značku? Jste na volné noze? Nebo třeba píšete svůj blog?
  • Máte své webové stránky? Nebo používáte jen sociální sítě?
  • A co Vaše fotografie na nich? Jste s nimi spokojená?

Vaše fotografie bývá to první, co návštěvníci Vašeho webu uvidí. To, jak na ně zapůsobí Vaše osobnost, výrazně ovlivní rozhodnutí, zda u Vás “nakoupí” či nikoliv.

Obzvlášť pokud nabízíte nějakou službu, která vyžaduje přímý kontakt se zákazníkem. Ať už cvičíte jógu, koučujete nebo třeba vyučujete jazyky, to, jak zapůsobíte na potenciálního klienta, je klíčové.

Ano můžete mít profesionální business fotografii, stejnou jako mají i ostatní ve Vašem oboru. A nebo můžete mít autentickou fotku, která hovoří za Vás! Která dokáže budoucímu klientovi vyprávět příběh o tom, v čem jste jedinečná! Co Vás na Vašem podnikání baví a co můžete klientovi nabídnout navíc.

 

Jsem tu pro Vás! Připravená vyslechnout vše o Vás, o tom co děláte, čím se lišíte od ostatních. Vše o Vašich představách, plánech či snech... Barvách, produktech i nástrojích, které používáte pro svoji práci. Na základě všech těchto informací a mnoha dalších, vymyslíme strategii focení přesně pro Vás. Pro Váš autentický příběh, který bude hovořit za Vás.

Sama podnikám už téměř 15 let a stejně jako Vy, musím denně řešit spoustu věcí s tím spojených. Občas toho mám až nad hlavu a jsem ráda, když alespoň některé věci za mě vyřeší jiní... No většinu problémů za Vás bohužel nevyřeším, ale alespoň s tímto jedním Vám mohu pomoci. Přenechte péči o vizuální podobu Vaší prezentace na mně, budete mít alespoň o jednu starost méně! A tím pádem více času na to, co Vás na Vašem podnikání skutečně baví! 🙂

 

Webové stránky jsou většinou prvním a nejdůležitějším kontaktem s Vaším zákazníkem. A Vy buď zabodujete nebo ne. Doba je rychlá, lidé nemají čas číst dlouhé příspěvky. Co je Vám pak platné, že jste skutečnou odbornicí v oboru, nabízíte jedinečné služby… lidé nečtou. Projedou v rychlosti úvodní stránku Vašeho webu, případně ceník a pokud je nezaujmete hned, většinou přecházejí na odkaz, který je ve vyhledávači hned pod Vámi.

Doba je rychlá, konkurence velká! Je potřeba zaujmout na první pohled. A to přesně dokáže fotka! Fotka prodává! Pokud je dobrá. Tak ji nepodceňujte.

Rozmyslete si předem, jak by měla vypadat. Důležité jsou i barvy oblečení. Vybírejte už s představou finálních fotografií na Vašem webu. Máte nějaké firemní barvy? To vše je dobré zohlednit při výběru oblečení i barvy pozadí. Volte oblečení nadčasové, takové, které se Vám bude líbit na Vaší prezentaci i za pár let. Doporučuji i využít služeb vizážistky.

 

Jsou profese, které spíše vyžadují seriozní klasické portréty v kostýmku, jiné zase naopak spíše uvolněné portréty třeba v džínách, fitness oblečení nebo letních šatech. To je velmi individuální.

Co je však pro všechny portréty společné je to, že se vyplatí rezervovat si na focení déle času. Často slýchám, že potřebujete jednu dvě pěkné fotky na web… ano, ale na to je potřeba vyfotit těch fotek mnohem víc, vyzkoušet různá pozadí, outfity a HLAVNĚ si zvyknout na foťák.

Pokud se fotíte hodinu, nejlepší fotky vznikají během posledních deseti minut. Vždycky! Mám to lety vyzkoušené!

Ve výsledku pak budete mít víc finálních vyretušovaných fotek na různě barevných pozadích v různých outfitech, které se Vám rozhodně neztratí.

Vyberete si tu jednu či dvě nejlepší jako hlavní  na úvodní stránku a pro další marketingové účely. Ostatní můžete využít postupně, třeba na sociální sítě. Uvidíte, že použitelných fotek k Vaší propagaci není nikdy dost.

Jsou místa, která přímo vybízejí k nafocení krásných autentických portrétů z pracovního prostředí. Třeba pracujete v útulné dílně nebo kanceláři s denním světlem, která dotvoří Váš profil... V takovém případě by určitě byla škoda toho nevyužít.

Autentické prostředí může Vaše profesionální fotografie ještě více přiblížit zákazníkovi.

Pokud na takovém místě pracujete, ráda přijedu za Vámi.

Ceník PROMO focení naleznete ZDE.

Stále si nejste jistá, zda je PROMO focení vhodné právě pro Vás a Vaši značku?

Napište mi nebo zavolejte, ráda Vám odpovím na všechny Vaše otázky!

Kontakty na mě naleznete ZDE.

Těším se na Vás!