Jana Hozová

Portrétní fotografka

Miluju ten proces objevování, hledání a nacházení toho nejlepšího světla, stínu, úhlu, kompozice… Prostě všech těch drobných ingrediencí, díky kterým nakonec vznikne fotka nad kterou se Vám zatají dech.

GLAMOUR a AKT

Pokud jste se někdy, byť jen na kratičký okamžik, zasnila nad nějakou fotkou třeba v časopise nebo kdekoliv jinde s myšlenkou, že takovou byste také chtěla, ale okamžitě jste ji zavrhla, protože jste si nevěřila, pak jste tady na správném místě!

FAKT! Mám to stejně jako Vy! Bojuju s pochybnostmi a nesnáším na sobě spoustu detailů, kterých si ostatní možná ani nevšimnou...

A přesto se právě díváte na mojí poloodhaleno fotku. A víte proč? Protože jsem Vám chtěla ukázat, že když to dokážu já, dokážete to taky!

Jsem tu pro Vás, abych s Vámi probrala vaše tajné sny i přání... Vaše představy i obavy, které se Vám honí hlavou.

Důvody  pro pořízení glamour fotografií či aktů mohou být různé. Některá chce mít krásné fotografie jen pro sebe a jiná třeba jako dárek pro svého milého.

Společné je pro všechny ale to, že se chceme samy sobě na fotografiích líbit. A to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát... 🙂 sama to znám velmi dobře!

Proto je dobré právě nepodcenit přípravu, focení glamour je jedinečné! Ty nejlepší fotografie nejsou jen technicky či kompozičně dokonalé.

Ty nejlepší fotografie nezachycují dokonalá exkluzivní prostředí hotelů, či jiných exteriérů... Ty nejlepší fotografie neodvádějí pozornost od Vás!

„Jednoduchost je nekonečná dokonalost. Dokonalost je nekonečná jednoduchost.“  Leonardo Da Vinci

Ty nejlepší fotografie jsou ty, které zachycují Vás! Vás takovou jaká skutečně jste, v aranžmá či oblečení, která s Vámi souzní...Zachycují Vaše nejhezčí, ale stále pravdivé já, z toho nejlepšího úhlu...

Ne, nesmějte se! I Vy máte své nejhezčí já! Jen o tom možná ještě nevíte. A víte, proč o tom nevíte? Možná proto, že ho ještě nikdo nehledal... Možná proto, že jste se doposud viděla na různých momentkách, nebo třeba i profi fotkách, ale s dětmi... Na fotkách, kde nešlo jen a jen o Vás! Na fotkách, kde nikdo nehledal Váš nejlepší úhel, světlo, či pro Vás nejlichotivější barvu... Na fotkách, které jsou prostě o Vás!

Miluju ten proces objevování, hledání a nacházení toho nejlepšího světla, stínu, úhlu, kompozice… Prostě všech těch drobných ingrediencí, díky kterým nakonec vznikne fotka, nad kterou se Vám zatají dech.
Nikdy mě nepřestane těšit Váš údiv nad tím, jak Vám to na fotce sluší.

Stále si ještě nejste jistá, zda je pro Vás focení glamour či aktů to pravé?

Stáhněte si tohoto PRŮVODCE FOCENÍM, který Vám odpoví na spoustu dalších otázek, které se Vám možná honí hlavou...

Jak probíhá jedno takové Glamour focení s vizážistkou můžete vidět i na tomto videu:

Ceník glamour focení s vizážistkou naleznete zde.

Pokud máte přeci jen stále trochu obavy, doporučuji vyzkoušet balíček Party for two! Domluvte se s kamarádkou, maminkou nebo sestrou a užijte si focení spolu. Nechte se nalíčit a učesat od vizážistky, dejte si šampaňské a dopřejte si krásné fotografie ať už samotné či společné.

Ideální i jako dárek formou dárkového poukazu!

Tak zahoďte obavy a nechte se unést! Unést do světa fantazie!

Zavolejte mi a domluvíme se na všem potřebném.

Těším se na Vás!